Byla jsem na vyšetření: Rehabilitace

15.9.2016

A jak vyšetření dopadlo?

Ahoj holky, někdy před měsícem jsem sem dávala příspěvek o naší situaci na rehabilitaci.Kdo četl nebo se mnou komunikoval tak ví.Psala jsem, že 15.9.jdeme k neuroložce pro náš klid a hlavně klid naší rehabilitační doktorky.No byli jsme tam ,musím říct ,že jsem tam šla s pocitem jaký mi pak paní neuroložka potvrdila a to, že Terezka je zdravé , čilé,chytré,mrštné dítě.Nic ji nechybí.Žádný problém nemá.Jen pár zlozvyků no to, ale odbouráváme.Teda spíš Terezka sama.Je šikovná a umí to co má umět.No závěr zní od paní neuroložky ,že tedy máme dochodit rehabilitace dokavaď sama nebude chodit.No tam jsem byla na vážkách protože moje okolí říká ať nechodim že je to zbytečné atd.No taky si to myslím jenže...co kdyby náhodou...a já si to pak budu vyčítat...no rozhodla jsem se to tedy dochodit ,kdyby něco se mi nelíbilo a já to cítila špatně mužů kdykoliv tam s Terezkou přestat chodit není to přece nařízeno.No ted nás čeká to že ji paní doktorka bude učit stabilitu jelikož Terezka sama ještě nestojí v prostoru.Tak jsem na to zvědavá.Jdeme příští čtvrtek.Tak děkuji všem za podporu.☺

IMG-20160731-WA0000 IMG_20160905_115922 IMG_20160919_163740 IMG_20160920_131750
22.09.2016 21:58:22
Komentáře:
  • Bývalá uživatelka #80334 23.9.2016 6:32

    no parada! super zpravy. urcite to byly nervy, ale aspon to ted mate cerne na bilem, ze je vsechno v poradku a ze jste vy ani doktorka nic nezanedbaly.

  • Bývalá uživatelka #138239 23.9.2016 8:13

    Super!My dopadli na první kontrole stejně a další Nás čeká v listopadu.Malý už Nám ukázal,že umí sedět i chodit po 4,ale prostě to dělat nechce:-D

  • Ebony 23.9.2016 8:21

    No nervy jsem neměla žádný protože jsem tam šla s tím že malá je naprosto v pořádku,přeci kdyby měla nějaký problém bylo by to vidět.Mame za sebou dovolenou s prckama stejně starými jako Terinka a tam jsem se zase ujistila že Terezka je normální dítě.:-)

  • Bývalá uživatelka #104895 23.9.2016 16:36

    Super :-) no děti by měly chodit do tech 18m, jenže tak nějak má dost lidí zafixováno, že pokuf nechodí do roku, jr něco špatně. Ale na tvém místě bych to udělala stejně. Uvidíš, že se malá brzy rozchodí a ty rehabilitce jí neuškodí. Možná i díky nim bude mít malá posílený ty správný svaly a bude mít správnou chůzi a tím se vyhne do budoucna vyhne všem problémům, co děti běžně se správným postojem a chůzí mají :-)

  • Ebony 23.9.2016 22:14

    Jj do roka a půl to neřeší.To mají zafixováno starší generace s tím chozením:-DNo upřímně S Terezkou paní dr ani moc necvičí jen mi ukazuje jak ji třeba pomáhat držet za kycle když stojí u stolku na špičkách a tak.Jak říkám nejsme s případů kdy se fakt musí hodně cvičit.Takze já furt říkám, že jsme tam omylem, že jsou jiné děti které to potřebují.:-) a pár jsem jich tam už viděla a je to smutný pohled ale od toho tam jsou ty dr aby jim ukázaly jak na to.

  • Ebony 23.9.2016 22:15

    Ale asi máš pravdu s tím do budoucna proto to radši do chodime než kdyby náhodou něco.

  • Borlova 23.9.2016 22:17

    Tak to je super a malá je nádherná, má krásný úsměv ;-)

  • Bývalá uživatelka #138239 24.9.2016 8:00

    Děti by měly chodit do roka,tak to my jsme asi...,my ani sami nestojíme v roce:-D

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.